מרצים און ליין

לא היינו צריכים את הקורונה כדי לדעת שאפשר גם אחרת, שאפשר להגיע להרבה יותר אנשים בארץ ובעולם בעת ובעונה אחת. הווידאו צ'ט על כל סוגיו והתוכנות שמציעות אותו רק מאפשרות לנו להגיע לקהל רחב יותר שהתקשה להאמין בחוויה הזאת לפני כן. היום זה כבר ברור שאפשר להמשיך גם ללמוד וגם ליהנות מבילוי ערב נעים בהרצאה טובה. כשיש לנו את המרצים הטובים ביותר בישראל שמרצים באון ליין ויכולים להגיע אליכם הביתה במקום שתגיעו אתם לאולם. הטכנולוגיה שעוזרת לנו כבר שנים להעביר חומרים ותכנים בעולם האקדמי ובתקשורת בכלל יכולה להיות הרבה יותר אינטימית, ולאפשר גם מפגשים מפרים ומעשירים בתקופה שבה הבידוד מציק.

מרצים מבוקשים, סיפורים מעניינים

אנחנו יכולים להציע לכם היום את המרצים הכי מבוקשים ומעניינים היום אצלכם בסלון באון ליין, וזה כולל עיתונאים, חידונאים, אנשי רוח מעניינים עם תפיסת עולם מרתקת. כשהעולם כולו משתנה זה ברור למה רוצים לדעת יותר על מה שצפוי לנו, ולכן יש מרצים און ליין שהם עיתונאים הידועים בסיפורים המרתקים והעמוקים שלהם. הם מביאים אליכם לא רק את פרטי הסיפור כפי ששמעתם כבר, אלא גם כיצד הגיעו לכך, מה הם מצאו בשטח ומה עוד הם יכולים לספר לכם. כמובן שתוכלו גם לשאול ולהעמיק בעצמכם, ולדעת תשובות לשאלות שתמיד סקרנו אתכם. זאת ההזדמנות המושלמת לשמוע אצלכם את מה שרציתם לדעת ולא היה לכם זמן ובמה לשאול.

אין תחרות לנוחות של הבית

כמה פעמים רציתם לשמוע הרצאה טובה אבל התקשיתם לוותר על הנוחות של הבית, הספה הנעימה והמזגן? כמה פעמים לא רציתם להתמודד אפילו עם הצורך למצוא חניה ולשרך רגליים עד האולם? מרצים און ליין באים אליכם הביתה מבלי שתצטרכו לסדר את הבית במיוחד, אלא רק להכין לעצמכם שתייה חמה ונעימה, להתיישב על הכיסא המשרדי או הכורסה הנוחה, ולשקוע בסיפור של המרצה. יש לא מעט אנקדוטות, מידע מרתק, סיפורים קטנים וניתוחים שלא שמעתם מעולם וזה הזמן לחשוף אותם לכם. אנחנו יודעים שאתם אוהבים העשרה ואנחנו חושבים שאין סיבה לוותר עליה. פשוט לפתוח מסך ולחכות למרצה על הספה.